درباره ما

تک استیل


شرکت صنعتی تک استیل مفتخر است اعلام دارد با بیش از پانزده سال سابقه در عرصه تولید سازه های استیل از قبیل پله استیل،پله حول محور،حفاظ استیل،پله شمشیری،درب استیل و میز استیل دارای یک تیم متخصص و مجرب برای تولید و ساخت انواع پروژه ها می باشد.
تیم شرکت تک استیل در دو بخش تولید و نصب فعالیت دارد که هر کدام به صورت جداگانه و مجزا فعالیت های متفاوت مربوط به خود را انجام می دهند.
در بخش نصب سازه های مختلف استیل از قبیل پله استیل،درب استیل،حفاظ استیل و میز استیل که در کارگاه تولید و مونتاژ شده اند به مرحله ی نصب می رسند.

جلب رضایت مشتریان و انجام پروژه های مختلف عمرانی از زمان تاسیس به عنوان هدف اصلی شرکت صنعتی تک استیل در نظر گرفته شده است.
با یاری پروردگار در طی پانزده سال گذشته این شرکت توانسته بسیاری از پروژه مختلف را با همکاری نهادهای دولتی و خصوصی به اتمام برساند.
داشتن نیروی متخصص و متعهد خود موجب افزایش بهروی و کارکرد شرکت صنعتی تک استیل گشته است.
همچنین لازم به ذکر است بخش طراحی شرکت صنعی تتک استیل در بسیاری از پروژه های عمرانی صرفا به عنوان ناظر و طراح حضوری مستمر داشته است.
همچنین در بخش تولید هم انواع سازه های استیل با بهترین مواد اولیه و بالاترین کیفیت برش خورده و پس از کنترل کیفیت مونتاژ و آماده ی نصب می گردند.


تاریخچه:
شرکت تک استیل در سال 1384 آغاز به کار نمود،از ابتدا با تکیه بر متخصصان داخلی و با هدف تامین نیازهای اقتصاد داخل کشور در عرصه ی ساخت و تولید سازه های استیل به پا به عرصه تولید نهاد.
شرکت تک استیل به صورت انحصاری به تولید سازه های مختلف و متنوع استیل مشغول گردید و با یاری پروردگار متعال روز به روز پیشرفت نمود.
در سال 1390 بخش مونتاژ این شرکت هم شروع به فعالیت نمود تا تهیه تمامی قطعات و همچنین ساخت انواع سازه استیل از قبیل:درب استیل،پله استیل،حفاظ استیل،پله حول محور،میز استیل به صروت کامل و از مرحله آغاز تا پایان در شرکت صورت بپذیرد.
در طی سالیان اخیر شرکت تک استیل توانسته است به نامی آشنا در صنعت استیل کشور تبدیل بشود و افتخار همکاری با بسیاری از پروژه های دولتی و خصوصی را داشته است.

اهداف:

شرکت تک استیل با توکل به خداوند متعال و نیرو های متخصص و مهندسین فنی خود با پشتوانه چندین سال تجربه در زمینه تولید انواع قطعات نرده و اجرای پله، درب اسپایدر و کلیه سازه های ساتیل با نیت رضایت مندی و خشنودی مشتریان داخلی و خارجی خط مشی حرکتی خود را به شرح ذیل اعلام می نماید:

افزایش تولید و کاهش زمان تحویل محصولات به مشتریان

افزایش کیفیت محصولات

افزایش توان و تخصص نیرو های خود با کسب آموزش و تجربه لازم

افزایش بهروری امکانات(زمان،مکان،نیرو انسانی،مواد اولیه)

چشم انداز:
با توجه به نام گذاری سال 1399 توسط رهبر معظم انقلاب به اسم سال جهش تولید،شرکت استیل در نظر دارد با برنامه ای پنج ساله تا انتهای سال 1404 با بهره گیری از دانش متخصصین فنی و مجرب خود به بازارهای خارج از کشور و کشورهای همسایه میهن عزیزمان ایران دستیابی پیدا کند.
عقد قرارداد پروژه های خارجی در زمینه سازه های مختلف استیل از قبیل درب استیل،حفاظ استیل،پله استیل،پله حول محور،میز استیل و همچنین همکاری در زمینه پروژه های عمرانی با کمک دانش فنی بالا و متخصصین نام آشنا از جمله چشم اندازهای شرکت صنعتی تک استیل برای این پروژه پنج ساله می باشد.