سازه استیل

یکی از بخش های اصلی شرکت صنعتی تک استیل،بخش طراحی و نقشه کشی می باشد که وظیفه ی اصلی آنها طراحی انواع سازه استیل می باشد.
اگرچه شرکت صنعتی تک استیل در دسته محصولات خود از ابتدا به صورت تخصصی به تولید درب استیل،پله استیل،حفاظ استیل،میزاستیل می پرداخت اما تولید انواع  آن  به صورت پیش ساخته و نیمه آماده بخش دیگر از تولیدات این شرکت را به خود اختصاص می دهد.
شرکت صنعتی تک استیل با بهره گیری از تکنسین های متخصص و مجرب به صورت تخصصی اقدام به تولید انواع مختلف سازه استیل به تعداد انبوه و به صورت پیش ساخته نموده است.
با عنایت به لطف پروردگار و با توجه به چشم انداز پنج ساله شرکت که در سال 1399 تدوین شده است،بخش عمده ای از فعالیت تولید شرکت به ساخت انواع سازه استیل اختصاص پیدا کرده تا با عنایت پروردگار آماده ورود به بازارهای کشورهای همسایه باشیم.

درب سازه 1
درب استیل1

گسترهی مختلفی از سازه های استیل که در شرکت صنعتی تک استیل تولید می گردد به شرح زیرمی باشد:
میز استیل،کمد استیل،درب استیل،پله استیل،حفاظ استیل،صندلی استیل،رگال استیل،پایه آیفون استیل،بوفه استیل،ویترین،قطعات دکوراتیو،استیل و تجهیزات آزمایشگاهی،بیمارستانی وکارگاهی ساخته شده از آلیاژ استیل.
لازم به ذکر تمامی تجهیزات و قطعات دکوراتیو تولید شده در قسمت کارگاهی بخش سازه شرکت صنعتی تک استیل از آلیاژ 304 ساخته شده اند و در برابر تغییر رنگ از خود تغییری نشان نمی دهند.
همچین در صورت کدر شدن یا سیاه شدن به راحتی و با استفاده از مواد شوینده ی عادی و بودن نیزا به محلول یا شوینده خاصی می توان هر سازه استیل را تمیز و گردگیری نمود به طوری که نسبت به روز تولید و تحویل به مشتری هیچ تفواتی نداشته باشد.
در واقع همین موقع زیبایی وشیک بودن انواع مدل ها  باعث رونق آن و استفاده از آن با توجه به کارکرد های گوناگون و نیازهای مختلف مشتریان شده است.

رگال استیل
پایه آیفون
ویترین استیل