درب استیل

درب استیل

تمامی بناهای ساخته شده برای عبور و مرور و ورود و خروج دارای درب می باشند.
درب استیل با استفاده از لوله های پروفیل استیل که چارچوب اصلی آن را تشکیل می دهند ساخته می شود.
دارای زیبایی خاص و منحصر به فرد است و از همین نظر نسبت به درب های آهنی و آلمینیومی ظرافت بیشتری دارد.
تیم طراحی و نقشه کشی شرکت صنعتی تک استیل از همان ابتدا با عنایت و لطف پروردگار سازه های مختلف استیل را در میان تولیدات خود برای مشتریان عرضه دشات که برخی از آنها عبارتند از:درب استیل،پله استیل،میز استیل و انواع دیگر سازه های استیل.
انواع مختلف آن شامل موارد زیر می شود:
درب ورودی ساختمان،درب لابی ساختمان،درب  پارکینگ ساختمان،دربورودی ویلا و باغ.
این محصول به دلیل فناوری ساخت و همچنین آلیاژ آن در برابر حرارت مقاوم بوده و از این نظر در مقابل گرما تغییر شکل نمی دهند.
یکی دیگر از نقاط اتکای این محصول ضد سرقت بودن آن است،چرا که به علت نوع آلیاژ به کار رفته در هنگام ساخت آن در برابر هرگونه برش مقاوم می باشند.

درب سازه 1
درب استیل1
درب استیل 2

درب  همانند دیگر سازه های استیل ساخته شده توسط شرکت صنعتی تک استیل مثل پله استیل و حفاظ استیل در برابر رطوبت و آب هم عایق بوده و دچار کدر شدن یا تغییر رنگ نمی شود.
گروه صنعتی تک استیل از آغاز فعالیت با هدف جلب رضایت مشتریان اقدام به طراحی و نصب انواع مختلف درب  پیش ساخته نموده،بهره مندی از تیم متخصص و مجرب طراحی شرکت صنعتی تک استیل ما را قادر ساخته است تا در عرصه تولید آن به عنوان یکی از تولیدکنندگان بلامنازع در میهن عزیزمان ایران شناخته شویم.
شایان ذکر است در بحث نصب درب استیل جدای از آلیاژ سازنده ی درب،یراق آلات و اتصالات آن هم از اهمیت بالایی برخوردار بوده و کیفیت آنها بر نحوه ی کارکرد و طول عمر  اثرگذار خواهد بود.

درب استیل 3
درب اسیتل 3