حفاظ استیل

حفاظ  استیل نسل جدید سیستم محافظت از ساختمان ها،ادارات وبانک ها محسوب می گردند.
حفاظ های استیل علاوه بر بحث محافظت و ایمنی دارای زیبایی منحصر به فرد خود بوده ونسبت نرده و حفاظ های آهنی،آلمینیوم و آکاردئون و همچنین حفاط شاخ گوزنی دارای دوام بیشتری می باشند.
حفاظ استیل یک سازه ی فوق العاده امنیتی و ضد برش می باشد که برای جلوگیری از ورود غیر مجاز به ساختمان نصب می گردد.

حفاظ استیل     حفاظ استیل
اگر در هنگام ساخت از آلیاژ 304 ساخت چیت ساخت تایوان باشد به هیچ عنوان دچار زنگ زدگی و خوردگی نمی شود و به همین جهت هم می توان از این حفاظ ها با خیالی راحت در نمای بیرونی ساختمانی یا در شهرهایی که رطوبت هوا بالا است مانند شهر های شمالی کشور استفاده نمود.
حفاظی که آلیاژ آن 304 است دارای گارانتی 30 ساله توسط شرکت صنعتی تک استیل بوده و به هیچ عنوان رنگ آن تغییر نمی کند و دچار خش نیز هم نمی شود.

حفاظ استیل حفاظ استیل 5

شایان ذکر است آلیاژ 304 حفاظ استیل در برابر باران وبرف هم مقاوم بوده و جذابیت خود را از دست نمی دهد.
همچنین ظاهر  بسیار شیک و امروزی بوده و به جذابیت و زیبایی دو چندان به ساختمان و بنای شما می دهد.
شرکت صنعتی تک استیل با استفاده از مهندسین مجرب و نیروی کار با تجربه ی خود سالها است که اقدام به تولید و ساخت حفاظ استیل با بهترین نوع از آلیاژ های استیل می نماید.

حفاظ استیل بانکی5 حفاظ استیل بانکی
حفاظ بیشتر در بانک ها و مجتمع های تجاری و اداری استفاده می گردد و با توجه به درخواست کارفرما توسط طراحان شرکت صنعتی تک استیل طراحی شده و پس در کارگاه ساخته می شود و در آخرین مرحله در محل پروژه نصب و راه اندازی می گردد.
در آخر  در هنگام نصب توسط تکنسین های شرکت صنعتی تک استیل و مطابق با استانداردهای آتش نشانی و شهرداری نصب می گردند.
هنگام نصب  از یراق آلات متفاوتی استفاده میشود و همچنین بهترین روش برای نصب  استفاده از پیچ و مهره استفاده است که علاوه بر سریع تر شدن پروسه ی نصب حفاظ،به ظاهر  آن هم جلوه و زیبایی بیشتری می بخشد.

حفاظ استیل بانکی3
حفاظ استیل بانکی2